ZYRTARE: Kimmich nënshkruan me top klubin nga Liga e Kampionëve – Lajmi.net
ZYRTARE: Kimmich nënshkruan me top klubin nga Liga e Kampionëve
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 12:07, 9 March 2018
Joshua Kimmich ka vazhduar kontratën në Bayern Munich.

Joshua Kimmich ka konfirmuar të ardhmen e tij në Bayern Munich.

Mbrojtësi gjerman ka nënshkruar kontratë të re me skuadrën nga Allianz Arena.

Bayern Munich ka konfirmuar lajmin me një komunikatë të publikuar në uebfaqen zyrtare të klubit, përcjell “lajmi.net”.

“Joshua Kimmich ka arritur marrëveshje me Bayern Munichun për vazhdimin e kontratës deri në qershor të vitit 2023”, thuhet në njoftimin e Bayern Munichut. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO