Zyrtare: KB Peja organizatore e Final 8 Kupa e Kosovës

Bordi i Federatës së Basketbollit të Kosovës ka marrë vendimin për Final 8 Kupa e Kosovës.

Sport

24/01/2022 12:46

Klubit të Basketbollit Peja i është miratuar kërkesa për të organizuar kompeticionin Final 8 Kupa e Kosovës.

Final 8 do të mbahet mes datave 9 dhe 13 shkurt 2022, përcjell lajmi.net.

Lidhur me vendimin ka njoftuar edhe Federata e Basketbollit e Kosovës, dhe më poshtë ua përcjellim njoftimin e tyre. /Lajmi.net/