Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

ZYRTARE: KB Peja njofton përforcimin e radhës

23:51 | 21 Shtator 2019

Të rikthyerit në elitë, KB Peja kanë vazhduar të konsolidojnë skuadrën me prurje të reja.

Një i tillë është edhe krah qendra amerikan Jordan Martin, që është blerja më e fundit e klubit pejan.

Martin ka qenë pjesë e ekipit Targu Jiu në Liga Nationala të Rumanisë sezonin e fundit.

Ai ka qenë njëri ndër lojtarët më të dalluar të trapezit në Rumani duke shënuar 21.6 pikë dhe 13.1 kërcime për ndeshje. /Lajmi.net/