Zyrtare: Kastriot Selmani te Drita

Drita nuk po ndalet me transferime.

Sport

14/06/2022 17:09

Skuadra e Dritës ka arritur të zyrtarizojë një tjetër lëvizje në merkato, përcjell lajmi.net.

‘Intelektualët’ kanë mbyllur marrëveshje trivjeçare me Kastriot Selmanin e Llapit.

22 vjeçari luan në fazën ofensive të krahut të djathtë dhe ishte nga më të mirët te skuadra e Llapit.

Lojtari do të jetë i gatshëm për garat evropiane.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell njoftimin e plotë të Dritës, për Selmanin. /Lajmi.net/