Të Infektuar: 70.753

Të Shëruar: 60.628

Të Vdekur: 1.620

ZYRTARE: Hoffman largohet nga KF Llapi

22:12 | 14 Janar 2021

Ish-portieri i skuadrës kosovare, Llapi, Steven Hoffman nuk është më pjesë e skuadrës.

Lajmin e ka bërë të ditur KF Llapi përmes një postimi në rrjetin social, Facebook, transmeton lajmi.net.
Klubi ka falenderuar portierin nga Afrika e Jugut dhe i ka uruar fat në të ardhmen. Siç bëhet e ditur në postimin e klubit, bashkëpunimi është ndërprerë me marrëveshje të dyanshme.
Më poshtë mund të shihni postimin e plotë të klubit./Lajmi.net/