ZYRTARE: Gjykata sportive befason me vendimin për Strootmanin

Gjykata sportive në Itali ka pezulluar vendimin e suspendimit prej dy ndeshjesh moslojë për mesfushorin e Romës, Kevin Strootman, pas akuzës për simulim në derbin e qytetit kundër Lazios.

Sport

09/12/2016 13:44

YouTube player

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.