Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

ZYRTARE: Engjëll Hoti transferohet te Llapi

22:16 | 10 Gusht 2020

Llapi ka njoftuar edhe për një tjetër përforcim sot.

Skuadra e Llapit po tregohet mjaft aktive në këtë merkato. Së fundmi, skuadra nga Podujeva ka njoftuar për transferimin e Engjëll Hotit, përcjell lajmi.net.

23 vjeçari ka nënshkruar sot një kontratë 1 vjeçare me skuadrën e Llapit.

Hoti së fundmi ka luajtur me skuadrën e Trepçës ’89 dhe aktivizohet në repartin e mesfushës.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell njoftimin e plotë të KF Llapi për transferimin e Engjëll Hotit. /Lajmi.net/