ZYRTARE: Eibar – Real, mungon Ronaldo

Cristiano Ronaldo do të mungojë në sfidën që Real Madrid e zhvillon në udhëtim te Eibar.

Sport

03/03/2017 18:58

Nesër nga ora 16:15, ‘Mbretërit’ nuk do të mund të llogarisin në shërbimet e yllit portugez, që shënoi dy gola në barazimin 3:3 me Las Palmas.

Në listën e zbuluar nga trajneri Zidane për ndeshjen me Eibar, nuk figuron emri i Ronaldos.

Më e keqja është se Reali për këtë ndeshje nuk mund të llogarisë edhe në Gareth Bale, që do të mungojë shkaku i kartonit të kuq./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6