ZYRTARE: Edhe një lojtar lë Superligën për Superioren e Shqipërisë – Lajmi.net
ZYRTARE: Edhe një lojtar lë Superligën për Superioren e Shqipërisë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 22:32, 12 June 2018
Gashi është prezantuar si futbollist i Teutës.

Vazhdon shpartalimi i Lirisë, derisa së fundmi është larguar edhe Rroni Gashi.

Lojtari iu është bashkuar Bledi Shkëmbit te Teuta e Durrësit.

Gashi është prezantuar si futbollist i Teutës.

A ishte njëri nga më të dalluarit te ekipi prizrenas.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO