Zyrtare: Drita bën tjetër lëvizje, afron Leonat Vitijan

Leonat Vitija do të jetë pjesë e Dritës në sezonin e ardhshëm.

Sport

12/06/2022 17:41

Talenti i skuadrës së Skënderbeut, Leonat Vitija ka nënshkruar kontratë trivjeçare me Dritën, përcjell lajmi.net.

Lajmin për transferimin e lojtarit ë ka bërë të ditur vet faqja zyrtare e Dritës.

Vitija ka pasur 67 paraqitje me skuadrën e Skënderbeut, përfshirë kampionatin dhe Kupën e Shqipërisë.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell njoftimin e Dritës për këtë lëvizje. /Lajmi.net/