ZYRTARE: Drilon Hajrizi në Japoni – Lajmi.net
ZYRTARE: Drilon Hajrizi në Japoni
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 12:06, 17 January 2018
Kanazawa Samuraiz ka zyrtarizuar transferimin e Drilon Hajrizit.

Kanazawa Samuraiz ka njoftuar për transferimin e kosovarit përmes një statusi në llogarinë e vet zyrtare në Facebook, ku janë publikuar fotografi nga zyrtarizimi i tij pikërisht në ditëlindjen e 26-të të tij, transmeton Express.

“Jam i nderuar që jam pjesë e një klubi të mrekullueshëm. Do t’ia dedikoj të gjitha aftësitë e mia kësaj skuadre”, ka thënë Hajrizi për faqen zyrtare të klubit.

Hajrizi është bërë kosovari i parë që transferohet në basketbollin japonez.


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO