ZYRTARE: Dardan Berisha bëhet me skuadër të re – Lajmi.net
ZYRTARE: Dardan Berisha bëhet me skuadër të re
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:31, 27 November 2017
Super ylli i Sigal Prishtinës, Dardan Berisha, ka arritur marrëveshje me skuadrën çeke, Cez Nymburg.

Lajmin për ‘Borozani.com’ e konfirmuan zyrtarët e klubit, Nymburk, ndërsa vonë lajmi është konfirmuar edhe nga vetë skuadra nga Çekia.

Berisha ka qenë i grumbulluar te Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll, në dy ndeshjet eliminatore për Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’.

Ai së fundi ka qenë pjesë e Sigal Prishtinës./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO