ZYRTARE: Bellerin nënshkruan kontratë afatgjate me Arsenalin

E ardhmja e Hector Bellerin do të jetë në ‘Emirates Stadium’ te Arsenali.

Sport

21/11/2016 16:16

Është spekuluar shumë se mbrojtësi spanjoll mund të rikthehet në Barcelonë, ndërsa interesim për të shprehte edhe Arsenali.

Por këta zëra do të mbesin vetëm spekulime, pasi që Bellerin ka arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës me Arsenalin.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të Arsenalit.

Bellerin ka nënshkruar kontratë gjashtë vjeçare me skuadrën nga Londra.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.