Zyrtare: Arsenali ia ndërron përsëri numrin Xhakës

16:00 | 31 Maj 2016

Arsenali ia ndërron përsëri numrin Granit Xhakës.

Vazhdon “loja” me numrin e kosovarit, por tashmë lajmi është zyrtar.

Klubi i Arsenalit ka njoftuar që Xhaka do ta bartë fanellën me numër 29, përcjellë “Lajmi.net”.

Kjo ka qenë një kërkesë e Granitit, pasi që nëse numri 29 kthehet prapa formohet 92-shi, që është viti i lindjes për të.

cats

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.