Zyrtare: Arbër Potoku vazhdon kontratën me Ballkanin

Ballkani ka bërë një tjetër lëvizje para sezonit të ri.

Sport

07/06/2022 14:30

Skuadra nga Suhareka ka arritur të sigurojë shërbimet e Potokut edhe për sezonin tjetër, shkruan lajmi.net.

Kampionët e Superligës kanë njoftuar se kanë arritur marrëveshje njëvjeçare me Arbër Potokun.

Lojtari është pjesë e Ballkanit tash e katër vite dhe ka vendosur të qëndrojë edhe një vit në Suharekë.

Njoftimin e Ballkanit për arritjen e marrëveshjes me Potokun mund ta shihni më poshtë. /Lajmi.net/