Zvicra barazon shifrat ndaj Serbisë, shënon Embolo

Zvicra ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Serbisë. Pas dy gabimeve zviceranët pësuan dy gola. Mirëpo, arritën të barazojnë shifrat. Pas një aksioni të rrjedhshëm nga helvetikët, ishte Embolo që shënoi dhe çoi rezultatin në 2:2. Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin: GOAL! Serbia 2-2 Switzerland (Embolo) 🇨🇭 pic.twitter.com/NYSC5Mvpcd — World Cup Updates (@wc22updates) December…

Sport

02/12/2022 20:48

Zvicra ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Serbisë.

Pas dy gabimeve zviceranët pësuan dy gola.

Mirëpo, arritën të barazojnë shifrat.

Pas një aksioni të rrjedhshëm nga helvetikët, ishte Embolo që shënoi dhe çoi rezultatin në 2:2.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin: