Zvicër – Irlandë e Veriut, rezultat i papritur pas pjesës së parë

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e ndeshjes mes Zvicrës dhe Irlandës së Veriut.

Sport

12/11/2017 18:49

Pjesa e parë e ndeshjes  ‘Play Off’ për kualifikim në Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’ mes Zvicrës dhe Irlandës së Veriut ka përfunduar pa gola, 0-0.

Kujtojmë se Zvicra ndeshjen e parë në udhëtim e ka fituar 0-1./Lajmi.net/