Zidane i dërgon një mesazh Iniestas

Zinedine Zidane ka uruar Andres Iniestan për të ardhmen e tij.

Sport

27/04/2018 13:26

Zinedine Zidane ka një mesazh për legjendën e Barcelonës, Andres Iniesta.

Trajneri i Real Madridit i ka uruar shumë fat Iniestas, i cili së shpejti pritet ta konfirmojë largimin e tij nga klubi katalan.

“Iniesta? Për ata që u pëlqen futbolli, ta shihni një futbollist si ai duke u larguar …. Nuk e njoh personalisht”, u shpreh Zidane në konferencë për media, përcjell “lajmi.net”.

“E admiroj lojën e tyre dhe i dëshiroj gjitha të mirat për të ardhmen, mbi të gjitha si person”, theksoi francezi. /Lajmi.net/