Zhvishet vajza e Michael Jackson dhe nuk është siç e mendonim! (Foto)

Ajo është mësuar që të përfundojë në media për problemet psikologjike të lidhura me babanë e humbur, por duket se Paris e ka marrë veten goxha.

ShowBiz

21/12/2016 11:43

Nuk ishim mësuar ta shihnim në këtë mënyrë, ndoshta pasi pamja e saj tërheqëse fshihej pas një fytyrë të ngrysur që reflektonte vetëm probleme.

Megjithatë Paris na ka surprizuar në një foto ku është shfaqur në ballkon me bikini të bardha, ndërkohë që dukej se po e mbante veten ngrohtë afër plazhit.

Bukuroshja 18 vjeçare nxorri shumë lëkurë në shkrepjen e nxehtë dhe duket se ishte goxha në formë, me këmbët e tonifikuara dhe barkun e sheshtë.

Më e qetë Paris duket edhe më e bukur, natyrisht me ndihmën e bikinit.

Duhet ta bëjë më shpesh, për të mirën e saj kryesisht…

parisbik