Zhvishet Muriqi, jua dhuron fanellën dhe shorcet tifozëve

Mallorca dhe Osasuna u përballën mbrëmë në kuadër të xhiros së 27-të në La Liga. Ky takim u mbyll pa gola, me sulmuesin e Kosovës, Vedat Muriqi nuk arriti të lë gjurmë fare, transmeton lajmi.net. Madje ai u shfaq i nervozuar me trajneri që e largoi nga loja në minutën e 76′. Megjithatë, duket se…

Sport

01/04/2023 12:31

Mallorca dhe Osasuna u përballën mbrëmë në kuadër të xhiros së 27-të në La Liga.

Ky takim u mbyll pa gola, me sulmuesin e Kosovës, Vedat Muriqi nuk arriti të lë gjurmë fare, transmeton lajmi.net.

Madje ai u shfaq i nervozuar me trajneri që e largoi nga loja në minutën e 76′.

Megjithatë, duket se nervozizmi i kaloi pas përfundimit të ndeshjes, pasi u pa teksa gëzonte tifozët.

Ai jua dha fanellën, por jo vetëm aq, pasi mbeti pothuajse i zhveshur duke jua dhënë edhe shorcet./Lajmi.net/