Zhvishet Lumi B, thotë se është në ‘muajin e shtatë’ (Video)

Është njëri nga reperët që e përdorë sarkazmin më së shumti.

ShowBiz

06/12/2016 20:01

Fjala është për Lumi B i cili në çdo postim të tij i bën të qeshin të gjithë fansat e tij, shkruan lajmi.net

Ai sonte në Instagram ka hedhur një video ku shihet se është në një pishinë.

Lumi ishte zhveshur pjesën e lartë dhe për shkak të trashësisë ai ka thënë se është në ‘muajin e shtatë’ duke lënë të nënkuptohet se po bëhet fjalë për shtatzëni.

Ky shkrim qesharak është komentuar në forma të ndryshme./lajmi.net

N muj t 7…??

A video posted by LumiB (@lumib) on