Zhegrova turpëron shokët e skuadrës në stërvitje – driblim dehës nga kosovari

Edon Zhegrova ka shpërthyer në stërvitjen e sotme të Lille.

Sport

08/02/2022 15:10

Anësori i kombëtares së Kosovës po e merr veten mjaft mirë te skuadra franceze, Lille.

Lojtari bëri debutimin e tij ndaj PSG dhe ishte afër të regjistronte një asistim, po që shoku i tij të tregohej më i saktë në goditje.

Spektakli i Edonit ka vazhduar edhe në stërvitje. Një video e publikuar në rrjetet sociale shfaq ‘Edonin e vërtetë’, përcjell lajmi.net.

Lojtari shihet tek merr topin dhe driblon shokët e skuadrës pa asnjë problem.

Njëri nga ta turpërohet keq, duke i kaluar topi poshtë këmbëve. /Lajmi.net/