Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Zhegrova ‘jep leksione’, shënon një super gol

18:38 | 13 Janar 2021

Edon Zhegrova ka luajtur një miqësore ndaj Aaraus, ku ata kanë fituar me rezultat 5-0.

Baseli janë në garën për titullin e Sëiss Super League dhe për momentin gjenden në vendin e dytë me 23 pikë të grumbulluara, 5 më pak se lideri Young Boys.

Zhegrova në anën tjetër po tregon se nuk ka humbur aspak aftësitë e tij dhe është gati t’i ndihmojë skuadrës, transmeton lajmi.net.

Ai në ndeshjen miqësore nuk tregoi aspak mëshirë duke dribluar e shënuar një gol të mrekullueshëm./Lajmi.net/