Zhduket një vajzë në Klinë

10:18 | 26 Janar 2020

Ilustrim

Një vajzë është zhdukur në Klinë të Pejës.

Një vajzë nga Klina e Pejës është zhdukur para dy dite dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rastin në polici e ka paraqitur babai i saj.

“Klinë, Pejë 24.01.2020-14:30. Me 25.01.2020 një mashkull K/Shqiptar ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Lajmi.net/