Zhduket një vajzë e mitur nga Prishtina

Një vajzë nga Prishtina është raportuar e zhdukur.

Lajme

10/10/2019 14:27

Të martën rreth orës 17:30 një grua në Prishtinë, ka njoftuar policinë se motra e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin. /Lajmi.net/