Zhduken dy vajza në Gjilan, rasti nën hetime

Gjatë ditës se djeshme një burrë ka raportuar se dy vajza kanë dal nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre. Rasti raportohet të ketë ndodhur në orën 07 të mengjesit në qytetin e Gjilanit. Lidhur me këtë rast tashmë kanë nisur hetimet./Lajmi.net/

Lajme

06/12/2023 09:20

Gjatë ditës se djeshme një burrë ka raportuar se dy vajza kanë dal nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre.

Rasti raportohet të ketë ndodhur në orën 07 të mengjesit në qytetin e Gjilanit.

Lidhur me këtë rast tashmë kanë nisur hetimet./Lajmi.net/