Zhduken dy persona në Drenas

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e dy personave në Drenas. Njësitet policore tashmë kanë nisur hetimet për rastin. “Gllogoc / 27.05.2024-19:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy viktimat kosovarë, kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tyre. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar…

Lajme

28/05/2024 10:19

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e dy personave në Drenas.

Njësitet policore tashmë kanë nisur hetimet për rastin.

“Gllogoc / 27.05.2024-19:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy viktimat kosovarë, kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tyre. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftim.