Zhbllokohet rezultati në takimin Maltë – Itali, shënohet gol i bukur me kokë

Kombëtarja e Italisë ka kaluar në epërsi 0:1 në ndeshjen kualifikuese kundër Maltës. Retegui është autor i golit të parë për “Azzurrët” në minutën e 15-të  të takimit, shkruan lajmi.net. Dueli mes Maltës dhe Italisë është në kuadër të Grupit C në kualifikimet për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. VIDEO

Sport

26/03/2023 20:03

Kombëtarja e Italisë ka kaluar në epërsi 0:1 në ndeshjen kualifikuese kundër Maltës.

Retegui është autor i golit të parë për “Azzurrët” në minutën e 15-të  të takimit, shkruan lajmi.net.

Dueli mes Maltës dhe Italisë është në kuadër të Grupit C në kualifikimet për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

VIDEO