Zhbllokohet derbi, shënon Harry Kane

Tottenham ka shënuar ndaj Man City. Pas një gabimi nga lojtarët e Cityt është ylli i ‘Spurs’, Harry Kane që gjeti golin. Në minutën e 15′, anglezi tundi rrjetën e Ederson dhe i dha epërsinë prej 1:0 Tottenham. Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin:    

Sport

05/02/2023 17:48

Tottenham ka shënuar ndaj Man City.

Pas një gabimi nga lojtarët e Cityt është ylli i ‘Spurs’, Harry Kane që gjeti golin.

Në minutën e 15′, anglezi tundi rrjetën e Ederson dhe i dha epërsinë prej 1:0 Tottenham.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin: