“Zemer e thyme” këngë dedikim? Fotoja e Gentit flet shumë

“Zemer e thyme” quhet kënga e reperit Gent Fatali që u lansua dje.

ShowBiz

08/04/2018 15:29

Ky projekt i tij muzikor u pëlqye nga publiku, për shkak se trajton një temë shumë aktuale, e që është dhuna në çift, shkruan lajmi.net

Ka qenë Genti ai i cili e ka shpërndarë këngën në fjalë dhe fotos së hedhur në Instagram ia ka lënë një shkrim ku thotë se “kjo kang osht per ty.”

Fjalët e tilla bëjnë të dyshojmë se mos kënga është ndonjë dedikim, por deri më tani nuk ka asnjë prononcim nga ana e reperit./Lajmi.net/

YouTube player

screenshot_2