Zbulohet titulli i duetit të Ermal Fejzullahut dhe Kidës

13:17 | 11 Qershor 2019

Kida dhe Ermal Fejzullahu po vijnë me një bashkëpunim të ri.

Kida ditën e djeshme kishte njoftuar se së shpejti do e publikojë bashkëpunimin e ri me me Ermal Fejzullahun, shkruan lajmi.net.

Minuta më parë Ermali përmes një fotografie të publikuar në Instagram konfirmoi se kënga e re në bashkëpunim me 21 vjeçaren do të titullohet ‘N’tela’.

Pas një pauze të shkurtër në skenën muzikore tani artistja nuk ka të ndalur sjelluri këngë të reja. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

N’Tela @kida stay tunned

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on