Zbulohet lidhja e vërtetë e Arilena Ara dhe Popi Kola

Popi Kola ka treguar se çfarë e lidh me Arilena Ara.

ShowBiz

27/10/2020 09:06

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Arilena Ara u përfol prej një kohe të gjatë për një lidhje të mundshme me menaxherin Popi Kola, shkruan lajmi.net.

Këto thashetheme u nxitën nga publikimet e tyre të shumta së bashku në rrjete sociale, por si duket ka një të vërtetë tjetër të cilën e tregoi vetë Popi.

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Ndërsa Popi Kola ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, ai u shpreh për herë të parë në lidhje me raportin e vërtetë mes tyre.

 

View this post on Instagram

 

#Repost @popikola with Happy Birthday Kido ❤️ trashegimia ime e perjetshme!

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Popi Kola u shpreh se Arilena është si një fëmijë që ai kujdeset për të, ndërsa më vonë Arilena befasoi Popin me një telefonatë në Skype ku u shpreh se ajo nuk ka as fjalë për të shprehur dashurinë prindërore që ka për të./Lajmi.net/