Zbulohet formacioni i frikshëm i Man Utd për sezonin e ardhshëm

Manchester United ka shpenzuar 150 milionë funte verën e fundit për të krijuar një skuadër cilësore, diçka që nuk po vërehet deri më tani.

Sport

11/10/2019 11:01

Pas tetë xhirove, ata renditen në vendin e 12, me vetëm dy pikë larg zonës së rreptësisë.

Për të dalë sa më shpejt nga kjo situatë, Manchester United po shpreson të sjellë disa transferime.

Madje mediet në Angli kanë publikuar një formacion të ‘Djajve të Kuq’ për sezonin e ardhshëm.

Transferimet kryesore priten të jenë Ousmane Dembele i Barcelonës dhe Koulibaly i Napolit./Lajmi.net/