Zbulohet artisti i parë i “Sunny Hill Festival” në Tiranë

“Sunny Hill Festival”, do të mbahet për herë të parë në Tiranë. Ky festival do të mbahet me 26, 27 dhe 28 gusht, shkruan lajmi.net. Fedez është artisti i parë që u zbulua sot se do të performojë në “Sunny Hill”, Tiranë. Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e ‘Sunny Hill’ në ‘Instagram’. “Sunny Hill…

ShowBiz

10/08/2022 23:51

“Sunny Hill Festival”, do të mbahet për herë të parë në Tiranë.

Ky festival do të mbahet me 26, 27 dhe 28 gusht, shkruan lajmi.net.

Fedez është artisti i parë që u zbulua sot se do të performojë në “Sunny Hill”, Tiranë.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e ‘Sunny Hill’ në ‘Instagram’.

“Sunny Hill Festival Tirana do jetë i madh me reperin ikonik italian @FEDEZ për një shfaqje plot karizëm dhe stil”, shkruhet në postim./Lajmi.net/