Të Infektuar: 106.489

Të Shëruar: 97.877

Të Vdekur: 2.210

Zbulohen lojtarët kryesorë që Mbappe ndjek në Instagram

14:00 | 23 Prill 2021

Në rrjetin e tij social në instagram, sulmuesi Kylian Mbappe, ndjek vetëm disa persona të caktuar.

Ka më pak se 400 persona në listën e personave të cilët Mbappe i ndjek në Instagram, njofton lajmi.net.

Përveç shokëve të tij të skuadrës së PSG dhe yjeve francezë të futbollit, ka disa emra vërtet interesante në një listë.

Disa prej lojtarëve kryesorë që Mbappe i ndjek në instagram janë si vijon: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Lionel Messi, Zlatan Ibrahimovic, Erling Haaland, Mohamed Salah, Virgil van Dijk, Eden Hazard, Raheem Sterling, Thomas Muller, Luka Modric, Sergio Aguero, Frenkie de Jong, Didier Drogba etj.

Përpos këtyre emrave, Mbappe ndjek edhe sportistë të tjerë, të cilët nuk kanë ndonjë lidhje me futbollin./Lajmi.net/