Zbulohen fanellat e Interit për sezonin e ri

Mediet në Itali kanë zbuluar se si do të duken fanellat e Interit për sezonin e ri.

Sport

06/04/2018 20:32

Interi është rrugës së mirë për t’u rikthyer në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm.

E fanellat me të cilat do të paraqiten në këtë garë dhe në Serie A, tashmë janë publikuar nga mediet në Itali.