Zbulohen dy bashkë-prezantueset e netëve finale të “Kënga Magjike”

Eva Murati dhe Olta Beqiri janë dy bashkë prezantueset e netëve finale të “Kënga Magjike”. Kjo është bërë e ditur nga faqja zyrtare e këtij festivali, shkruan lajmi.net. “Ardit Gjebrea, Eva Murati dhe Olta Beqiri do të jenë trinomi që do të na mbajë të gozhduar në katër netët finale. Le të fillojë magjia”, thuhet…

ShowBiz

04/10/2022 23:48

Eva Murati dhe Olta Beqiri janë dy bashkë prezantueset e netëve finale të “Kënga Magjike”.

Kjo është bërë e ditur nga faqja zyrtare e këtij festivali, shkruan lajmi.net.

“Ardit Gjebrea, Eva Murati dhe Olta Beqiri do të jenë trinomi që do të na mbajë të gozhduar në katër netët finale. Le të fillojë magjia”, thuhet në njoftim.

Rikujtojmë që ky është edicioni i 23-të i këtij festivali. /Lajmi.net/