Zayn Malik do të lidhej me Ritën pa menduar fare (Foto)

Rita dhe Zayn nuk janë në lidhje, por atij i pëlqen shumë artistja dhe nuk e shikon vetëm si mike.

ShowBiz

11/09/2015 10:29

Është mësuar se Zayn Malik e pëlqen Ritën dhe se ajo i duke seksi dhe shumë e mençur.

HollywoodLife ka mësuar eksluzivisht se këto janë fjalët e ish-anëtarit të One Direction dhe se ai e ka plan të lidhet me Ritën, transmeton Lajmi.net

Por, për fatin e tij të keq, Rita vetëm para disa ditësh është pyetur nëse do të fillonte një lidhje romantike me 22 vjeçarin dhe ajo ka thënë duke pauzuar: “Zayn, ai është shumë i bukur, por unë thjesht.. nuk mund të ndodhte. Ne jemi në të njëjtin ekip menaxhues – shumë atë afërt për një lidhje”.

Ata janë parë duke darkuar bashkë në një restaurant në Hollywood, por takimi është organizuar nga ekipi menaxhues që përfaqëson edhe Ritën edhe Zayn.

Të dytë kohët e fundit janë ndarë nga të dashurit e tyre dhe momentalisht nuk janë në ndonjë lidhje./Lajmi.net

Zayn Malik, Rita Ora, KOI, Together In Car, Exclusive