Të Infektuar: 106.489

Të Shëruar: 97.877

Të Vdekur: 2.210

Zayn befason Gigin për ditëlindjen e 26-të

20:02 | 23 Prill 2021

Gigi Hadid feston ditëlindjen.

Modelja e njohur Gigi Hadid, me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush 26 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Me anë të postimeve në rrjete sociale, bukuroshaj ka treguar dhuratat e fundit që i ka marrë nga familjarë, miq e kolegë.

Një dhuratë të veçantë ajo e mori nga bashkëshorti i saj,  Zayn Malik, i cili ia dhuroi një lule të madhe me një vazo.

Modelja u shpreh e lumtur për dhuratën që ia bëri partneri, andaj e ndau atë me miliona ndjekësit e saj.

Ndryshe, Gigi dhe Zayn janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Khai. /Lajmi.net/