Zanfina me këto fjalë uroi nipin për ditëlindje

Uliksi, djali i këngëtares Adelina Ismailit dje ka festuar ditëlindjen e parë.

ShowBiz

08/04/2018 08:59

E një urim, ai e ka marrë edhe nga tezja e tij Zanfina, shkruan lajmi.net

Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet gjithë familja bashkë dhe fotos ia ka lënë një shkrim urues.

“Urime ditëlindjen bebi jonë” janë fjalët e Zanit lënë fotos./Lajmi.net/

screenshot_3