Zanetti zbulon emrin e ekipit të Icardit për sezonin e ri – Lajmi.net
Zanetti zbulon emrin e ekipit të Icardit për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:31, 14 June 2018
Javier Zanetti ka thënë se sulmuesi kryesor Mauro Icardi, nuk do të largohet nga Giuseppe Meazza.

Javier Zanetti ka një lajm të mrekullueshëm për gjithë tifozët e Interit.

Ish kapiteni i “Nerazzurrëve”, ka thënë se sulmuesi kryesor Mauro Icardi, nuk do të largohet nga Giuseppe Meazza.

“Icardi është dhe do të mbetet i yni”, u shpreh Zanetti, përcjell “lajmi.net”.

Icardi ka zgjuar interesim nga rivali i Serie A, Juventus. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO