Zambrotta: Juventus – Barcelona, ky ekip dua të kualifikohet në gjysmëfinale!

10:45 | 11 Prill 2017

Gianluca Zambrotta ka parashikuar ndeshjen mes Juventusit dhe Barcelonës në Ligën e Kampionëve.

Ish mbrojtësi i Juventusit dhe Barcelonës, Gianluca Zambrotta ka parashikuar duelin e tyre në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Ai ka theksuar se nuk ka favorit.

Por, ish reprezentuesi italian ka një dëshirë se cila skuadër dëshiron të kualifikohet në gjysmëfinale.

“Shpresoj të kualifikohet Juventus”, deklaroi Zambrotta, përcjell “lajmi.net”.

“Por, nuk ka favorit”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy