Zalgiris shënon ndaj Ballkanit

Zalgirisi është duke avancuar 1-0 ndaj skuadrës së Ballkanit në kuadër të ndeshjes kualifikuese në Champions League.

Sport

12/07/2022 20:19

Ndeshja u zhbllokua herët në vazhdime nga vendasit, të cilët i konkretizuan përpjekjet e tyre me gol.

Ballkani aktualisht po duket pa ide dhe nuk po arrin të dalë përpara.

Mbetet të shihet se si do të përfundojë kjo ndeshje. /Lajmi.net/