Zaimina Vasjari e dëshmon se është nëna më seksi e estradës – Lajmi.net
Zaimina Vasjari e dëshmon se është nëna më seksi e estradës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:49, 8 November 2018
Nuk ka dyshim se është njëra nga mamatë më seksi shqiptare.

Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari e ka dëshmuar se është njëra nga mamatë më seksi shqiptare, shkruan lajmi.net

Ndonëse është aktive në rrjete sociale, ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme, me ç’rast komentohet nga mediat rozë.

Në imazhin që lajmi.net ua sjell më poshtë, Vasjari shfaqet e tëra në të zeza ku i gjithë fokusi është te gjoksi i saj.

Këngëtarja para disa muajve u bë nënë për herë të parë e një vajze të quajtur, Khloe dhe gëzon një familje të shëndoshë.

Sa i përket projekteve muzikore ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë të re. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO