Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Zaimina në hall me kilet: Më tundon shtrati për t’u shtrirë e kuzhina për të ngrënë

19:16 | 9 Prill 2020

Foto: Instagram

Edhe Zaimina si shumë nga ne këto ditë, ankohet për shtimin e kileve.

Zaimina Vasjari këto ditë të izolimit po i kalon bashkë me partnerin dhe vajzën, Khloe, shkruan lajmi.net.

Por, këngëtarja gjatë kësaj kohe sjell imazhe përmes së cilave tregon pak nga përditshmëria e saj.

Së fundi, ajo publikoi një imazh në shtrat, teksa po mbante jastëkun në duar, ajo tha se po tundohej nga qëndrimi në shtrat dhe ngrënia e ushqimit në kuzhinë, ngase ka shtuar peshë.

Me tundon krevati per tu shtrire dhe te shikoj filma, gjithashtu edhe kuzhina per te ngrene 😭 Po zgjedh krevatin me mire mqs me kilet e kam keq punen. Po ju si jeni me kilet?“, ka shkruar këngëtarja.

Kujtojmë se Zaimina Vasjari tash e një kohë të gjatë nuk është aktive me projekte të reja muzikore. /Lajmi.net/