Young Zerka zbulon detajet e këngës së re, ja me kë po vjen në duet

Young Zerka ka paralajmëruar një këngë të re.

ShowBiz

04/06/2019 16:58

Young Zerka përmes një postimi në Instagram, ka dhënë detaje rreth këngës së re, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Nesër” dhe publikohet pikërisht ditën e nesërme (5 qershor), ndërsa artisti e sjell në duet me Anila Mimanin.

“NESER” eshte kenga me e re qe lansohet diten e neserme!
05.06.2019
Ora 17:00
Kam kenaqesine te kem te ftuar nje nga zërat me te vecante -Anila Mimani-
Neser:” NESER “ on YouTube
17:00
Mezi pres ta dëgjoni”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, “Yalla” titullohet projekti i fundit muzikor nga Young Zerka, këngë e cila u publikua gjatë muajit maj. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BySpU4anduZ/