Young Zerka po vjen me diçka të re (Foto/Video)

Këngëtari i muzikës rege, Young Zerka shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

ShowBiz

12/06/2016 18:32

Ai këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një fotografie të postuar në rrjete sociale, transmeton lajmi.net.

Zerka i ka pyetur ndjekësit se kush është gati për këngën e tij të re dhe ka marrë komente e lavdata të shumta prej tyre.

Ju kujtojmë se ai ka sjell disa hite të cilat kanë shumë klikime në kanalin zyrtar në Yotube.

‘Like Rihanna’ është njëra prej tyre, këngë kjo shumë e pëlqyer nga adhuruesit, ndërsa nëse do ta ketë suksesin e njejtë me këngën e re pamjet e para të së cilës duken shumë verore, mbetet ta shohim./Lajmi.net.

https://www.instagram.com/p/BGjvzQ3wY6_/?taken-by=youngzerka

YouTube player