Yllka Kuqi tregon barkun e rrumbullakosur

Yllka Kuqi është në pritjen e ‘ëmbël’.

ShowBiz

15/10/2019 09:34

Yllka Kuqi këngëtarja shumë e dashur për publikun bëri të ditur javë më parë se është në pritjen e ëmbël, dhe pas tetë vitesh martesë artistja pritet të sjellë në jetë fëmijën e parë, shkruan lajmi.net.

Pasi tanimë kishte zbuluar shtatzëninë, ajo së fundmi në Instagram kishte postuar një fotografi nga një aheng i organizuar ku u shfaq me barkun e rrumbullakosur.

Në postimin e bërë Yllka mori një seri komplimentesh dhe urime për shtatzëninë. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3mxG79nQQ3/