Yllka Kuqi mbulohet me flamurin kuq e zi, kështu u duk mbrëmë

Mbrëmë për Ditën e Flamurit, këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi ka performuar në Gjilan.

ShowBiz

29/11/2018 20:19

Ajo në rrjetet më të frekuentuara sociale publikoi disa video e cila tregon atmosferën e krijuar bashkë me fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Si shumë nga artistet e tjera, edhe Yllka ka qenë e veshur kuq e zi ku mahniti të gjithë me dukjen. Në imazhin e fundit Kuqi, shfaqet në skenë teksa është duket kënduar e mbuluar me flamurin e  Shqipërisë.

“28 Nëntori”, shkruan në imazhin e ndarë me ndjekësit.

Yllka vazhdon të jetë njëra ndër artistet më të pëlqyera dhe më të kërkuara në trojet shqiptare. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BqxjXgBn7-j/