Yllka hap arkivat, publikon foto me bashkëshortin të shkrepura në fillimet e lidhjes së tyre

Yllka dhe bashkëshorti i saj sot festojnë përvjetorin e 20-të.

ShowBiz

28/10/2020 20:29

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj Astriti sot festojnë një ditë të veçantë, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast ajo ka vendosur ti hap arkivat dhe ti publikoj disa foto të cilat me sa duket janë realizuar në fillimet e lidhjes.

Në fotot e postuara të dy dukeshin shumë të rinj dhe tejet të lumtur krah njëri-tjetrit. Çifti këtë përvjetor po e festojnë më ndryshe dhe në mënyrën më të veçantë.

Kjo pasi ka ardhur në jetë fryti i tyre i dashurisë dhe çifti janë bërë prindër të një vajze./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on